Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Polska opuści Unię Europejską!? Są już na to zakłady

Zakłady bukmacherskie nie samym sportem żyją. Dużą popularnością cieszy się polityka, dlatego nie może dziwić szybka reakcja STS, który do swojej oferty dodał zakłady dotyczące wyjścia państw z Unii Europejskiej. Dotyczą one także Polski.

Obstawianie kojarzy się głównie z meczami, turniejami i sportem. Tak jednak nie jest, a w ostatnich latach na popularności w Polsce zyskuje typowanie innych dziedzin życia – tematów politycznych, rozrywkowych, czy kulturalnych. Spośród nich dobry czas ma ostatnio polityka i… końca tego trendu nie widać.

Wybory prezydenckie warte milionów 

Rok 2020 jest specyficzny, żeby nie powiedzieć – dziwny. W czasie problemów z regularnymi rozgrywkami sportowymi, prawdziwy boom przeżywały zakłady na wybory prezydenckie. W tym roku takowe odbyły się w Polsce i w USA. I jak można się spodziewać cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Starcie dwóch obozów politycznych w Polsce w drugiej turze wyborów prezydenckich sprawiło, że polscy gracze postawili u lidera rynku bukmacherskiego, STS, grube miliony złotych. Zatwierdzono nawet jednorazowe stawki w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych! Wcale nie gorzej wyglądały wybory w USA. Jesienne wybory za oceanem mają swoją specyficzną oprawę i przebieg. Mimo tego polscy gracze chętnie obstawiali nowego prezydenta światowego mocarstwa.

Klienci bukmacherów dobrze wiedzieli

Okazuje się, że gdy ktoś stawia pewne sumy pieniędzy, to dobrze przemyśli swoją decyzję. Typy graczy i ich kupony dały bowiem lepszy obraz niż wiele przedwyborczych sondaży. Klienci STS niemal w 100% przewidzieli końcowy podział głosów w drugiej turze. Amerykańskie sondaże z kolei wskazywały na zdecydowaną wygraną kandydata Demokratów, tymczasem gracze w Polsce typowali wręcz przeciwnie i faktycznie walka była niezwykle wyrównana. Wiele osób tego się spodziewało. Ostatecznie wygrał kandydat Partii Demokratycznej, ale były fazy zliczania głosów elektorskich, które sugerowały wielką niespodziankę.

Kto opuści Unię Europejską?

Zakłady bukmacherskie STS poszły za ciosem i wobec wydarzeń w polskim sejmie, zaoferowały pakiet zdarzeń do obstawiania dotyczących opuszczenia Unii Europejskiej przez kolejne kraje. Tak w przeszłości zadecydowała Wielka Brytania, a co chwilę wraca temat wyjścia innych krajów. Teraz na listę trafiła Polska i Węgry. Te dwa kraje chcą blokować i renegocjować ustalenia dotyczące nowych środków finansowych dla członków Wspólnoty Europejskiej. Bukmacher pyta graczy m.in. „Które państwo jako następne (po Wielkiej Brytanii) opuści Unię do 2024 roku, Czy Polska wyjdzie z UE w 2021, 2022 lub 2023 roku, „Czy i kiedy odbędzie się referendum w Polsce w sprawie opuszczenia UE”. Jak na razie kolejność szans wg bukmachera przedstawia się następująco: najmniejszy kurs jest na Włochy, druga w kolejności jest Polska, a trzecie Węgry. Jak widać temat jest na czasie, a znając polskie polityczne „piekiełko” żyć będzie długo własnym życiem i pewnie będzie wracał. Można by powiedzieć, że w 2020 roku już nic nie powinno nas dziwić. 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

tekst płatny

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę