Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzystki?

Rowerzystka przejeżdżająca przez ul. Wojska Polskiego została potrącona przez SUVa. Z urazami głowy została przewieziona do szpitala.

O 9:48, informuje Piotr Milewski z KMP w Łomży, kobieta przejeżdżała rowerem przez ul. Wojska Polskiego na skrzyżowaniu z Sikorskiego. Ze względu na remont nie działa sygnalizacja świetlna. Samochody stoją w korku. 66-letnia kobieta przejeżdżała przez skrzyżowanie rowerem i wjechała w bok Mitsubishi kierowanego przez 65-latka. Rowerzystka okazała się być pod wpływem alkoholu. Natomiast kierujący samochodem był trzeźwy. Z urazami głowy kobieta trafiła do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę