Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Pogoda na weekend

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dziś czeka nas ładny, dość pogodny dzień z przejaśnieniami, ale wieczorem trochę popada. Jutro nadejdzie ochłodzenie.

Dziś w ciągu dnia pogoda będzie sprzyjać spacerom. Maksymalna temperatura może wynieść nawet 10°C.  Liczne przejaśnienia pozwolą dostrzec słońce. Wieczorem od zachodu nadejdzie niewielki deszcz.

W piątek nadejdzie zapowiadane ochłodzenie. Maksymalna temperatura w rejonie Łomży wyniesie maksymalnie  5°C. W sobotę będzie jeszcze chłodniej, a temperatura maksymalna może wynieść 3-4 °C. W niedzielę nieco cieplej bo  6-7°C, i taka temperatura utrzyma się także na początku przyszłego tygodnia.

W piątek i sobotę zapowiadają się niewielkie przelotne opady, miejscami nawet deszcz ze śniegiem. W niedzielę w regionie zapowiada się już dość deszczowo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę