Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Jechali bez wyraźnej potrzeby...

Grzywnę w wysokości 5 tysięcy złotych, nałożoną przez Inspektora Sanitarnego, będą musieli zapłacić mieszkańcy powiatu kolneńskiego, którzy – jak uznano - złamali zasady bezpieczeństwa wprowadzone w związku ze stanem epidemii koronawirusa. Mężczyźni bez wyraźnej potrzeby jechali fiatem po drodze krajowej nr 63, a po tym, gdy zatrzymali ich policjanci wyszło na jaw, że kierowca miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Pijany kierowca stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadał za popełnione przestępstwo - jazdę pod wpływem alkoholu. Zgodnie z § 1 art. 178a kodeksu karnego, ten kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Sąd będzie musiał także orzec zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata. 

Nim zapadnie wyrok sądowy do akcji przystąpił Inspektor sanitarny, który - jak informują kolneńscy policjanci - w związku ze złamaniem nowych zasad bezpieczeństwa, nałożył na mężczyzn grzywnę 5 tysięcy złotych. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę