Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w MPWiK

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz

Maciej Borysewicz, jeden z najważniejszych działaczy Platformy Obywatelskiej w Łomży, a obecnie wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży, został zatrudniony w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Łomży. Platforma w Łomży w tej kadencji samorządu miasta jest w koalicji z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim...

W grudniu ubiegłego roku Maciej Borysewicz, po 10 latach pracy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego złożył rezygnację z pracy. Tak jak przyjście Borysewicza do WORD-u jesienią 2009 roku było uznawane za polityczne, tak i politycznie motywowane było jego odejście z prac.  (zobacz: Polityczny zakładnik?

Rezygnacja Borysewicza z pracy w WORD była „mniejszym złem”. Rozwiązanie umowy o pracę nastąpiło za porozumieniem stron. Borysewicz formalnie zatrudniony był tu do końca marca, ale już w grudniu został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy. Przez trzy miesiące wypowiedzenia i nicnierobienia w WORDzie należało mu się wynagrodzenie. 

Ten okres mija dzisiaj, a od wczoraj Maciej Borysewicz ma nową pracę. Został zatrudniony w podlegającym pod prezydenta Mariusza Chrzanowskiego Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Łomży. Prezes MPWiK Mariusz Konopa zatrudnił go na stanowisku głównego specjalisty ds. rozliczeń i sprzedaży. 

Oczywiście prezes MPWiK nie ogłaszał żadnego konkursu na wolne miejsce pracy. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę