Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pacjenci ze szpitala w Grajewie nie mają koronawirusa

Pacjenci, którzy są na obserwacji w szpitalu w Grajewie nie mają koronawirusa. W piątek (06.03) rano lekarze otrzymali wyniki badań.

- Uzyskaliśmy już wyniki testów. Dwa wyniki są ujemne, także sytuacja jest ustabilizowana, pacjenci są w dobrej kondycji, nie zgłaszają żadnych dolegliwości, więc sprawę na ten moment mamy opanowaną. Będą  pacjenci przekazani do tej tak zwanej kwarantanny domowej pod kontrolą  przedstawicieli Sanepidu, do 14 dni od momentu potencjalnego kontaktu ze  źródłem zakażenia - mówi dyrektor placówki Sebastian Wysocki.

Pacjenci, którzy w środę (04.03) trafili do grajewskiego szpitala to małżeństwo ze Szczuczyna. Jechali z Niemiec jednym autobusem z mężczyzną, u którego  wykryto obecność wirusa.

- Mieli potencjalny kontakt z  pacjentem, u którego pozytywnie zdiagnozowano obecność koronawriusa. Zostali przekazani do nas do szpitala celem obserwacji, kwarantanny i wykluczenia obecności koronawirusa w ich systemie - dodaje Sebastian  Wysocki.

Obecności koronawirusa lekarze nie stwierdzili też u pacjentki, która była na obserwacji w łomżyńskim szpitalu.

zobacz: Grajewianie podróżowali autobusem z polskim pacjentem „0”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę