Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Baseny Łomży zamknięte do odwołania

Główne zdjęcie
Park Wodny przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży

- Z powodu nieprawidłowych wyników badań wody z próbek pobranych dnia 3 marca 2020 r. Park Wodny przy ulicy Wyszyńskiego 15 oraz Pływalnia przy ulicy Niemcewicza 17a w Łomży będą nieczynne – ogłosił w czwartek późnym popołudniem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Komunikat opublikowano na stronie internetowej MOSiR oraz facebookowym fanpage. Na razie nie wiadomo jak długo będą zamknięte baseny.

W komunikacie MOSiR  „zaprasza” do śledzenia swojej strony internetowej oraz fanpage na Facebooku, gdzie – jak napisano - „na bieżąco będziemy informować o decyzji uruchomienia w/w obiektów w standardowych godzinach ich funkcjonowania”.

Póki co nie wiadomo, co kryje się pod pojęciem „nieprawidłowych wyników badań wody”. W lutym w obu zarządzanych przez MOSiR obiektach wykrywano bakterie Pseudomonas aureginosa. Informacje o tym starano się ukryć przed opinią publiczną. 

Zobacz: Czy można im jeszcze w cokolwiek uwierzyć?

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę