Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 70 osób w Podlaskiem jest pod nadzorem w związku z podejrzeniem zarażenia koronawirusem

Wciąż nie ma przypadku zarażenia koronawirusem w Polsce - zapewnia rząd. W całym kraju 121 osób jest w szpitalach z podejrzeniem zakażenia. W Podlaskiem pod nadzorem epidemiologicznym jest 71 osób.

 W Polsce 237 osób poddano kwarantannie domowej, a ponad 3600 jest objętych nadzorem epidemiologicznym. Poinformował o tym w Sejmie minister zdrowia Łukasz Szumowski.

W Podlaskiem pod nadzorem epidemiologicznym jest 71 osób. Mogą swobodnie się przemieszczać, ale muszą systematycznie mierzyć temperaturę i być w stałym kontakcie z sanepidem. 

zobacz: Koronowirusa w Łomży nie ma, ale strach jest


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę