Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zablokowana DK63 Łomża - Kolno

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Dwa samochody osobowe VW i Skoda zderzyły się na skrzyżowaniu DK 63 i drogi 648 obok wsi Korzeniste. Trzy osoby podróżujące Skodą trafiły do szpitala. Droga Łomża - Kolno w tej chwili jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.30. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący VW skręcając z DK63 w lewo nie ustąpił pierszeństwa nadjeżdżającej z przeciwka Skodzie i doprowadził do zderzenia.  Kierowca Skody i dwoje pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policja wyznaczyła objazdy.

Foto: fot. KPP Kolno
Foto: fot. KPP Kolno
Foto: fot. KPP Kolno

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę