Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Zbójnej

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek wieczorem w okolicach wsi Popiołki na drodze Łomża – Myszyniec. Najpierw osobówka uderzyła w rozrzutnik obornika, po czym oderwana od niego część przebiła szybę przejeżdżającego obok TIRa i zabiła kierowcę. Droga wojewódzka nr 645 jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło na odcinku odcinku drogi pomiędzy Kuziami a Gawrychami. Jak wynika z pierwszych informacji audi A4 jadąc w kierunku Łomży uderzyło w tył ciągniętego przez traktor rolniczy rozrzutnika z obornikiem. Siła uderzenia była bardzo duża. Rozrzutnik został zniszczony, obornik wysypał się na audi, ale prawdziwie tragiczne zdarzenie rozegrało się tuż obok. Część  rozrzutnika przebiła szybę przednią przejeżdżającego obok, jadącego od Łomży w kierunku  Zbójnej, TIRa i uderzyła w głowę kierowcy. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. Jego samochód zatrzymał się w rowie jakieś sto metrów dalej. 
 
Droga wojewódzka nr 645 pomiędzy Kuziami a Gawrychami jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy wyjaśniają wszelkie okoliczności tragicznego wypadku.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę