Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lekarz zawiadomił policję, że matka zgłosiła się po porodzie, ale bez dziecka

To dzięki zgłoszeniu lekarza śledczy dowiedzieli się o tym, że matka zmarłego noworodka spod Łomży była w ciąży. - Śledczy wszczęli śledztwo i znaleźli ciało noworodka na posesji w jednej z miejscowości w gminie Zbójna - mówi prokurator z Prokuratury Okręgowej w Łomży Dariusz Błażejczyk.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, rodzina kobiety nie wiedziała, że ta była w ciąży. Miała uskarżać się na różne dolegliwości i izolować się od reszty domowników. 

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że noworodek został porzucony po porodzie i pozostawiony bez opieki. W trakcie prowadzonych czynności zabezpieczony został materiał biologiczny do dalszych badań.

Śledztwo prowadzone jest pod kątem zabójstwa. Grozi za to nawet dożywocie.

zobacz: Noworodek porzucony w Gawrychach

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę