Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Noworodek porzucony w Gawrychach

Tragicznego odkrycia dokonano w Gawrychach koło Zbójnej. W pojemniku w ogrodzie znaleziono zwłoki noworodka. Śledztwo w sprawie wszczęła Prokuratura Okręgowa w Łomży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że noworodek po porodzie został pozostawiony bez należytej opieki i porzucony.

Śledztwo  prokuratury prowadzone jest w sprawie zabicia noworodka, poprzez niezapewnienie opieki po porodzie i ukrycie dziecka, skutkujących jego zgonem. Do zdarzenia miało dojść w czwartek, 4 lipca 2019 roku w Gawrychach. Jak zaznacza prokuratura zwłoki dziecka ujawniono w pojemniku znajdującym się w ogrodzie. W sobotę przeprowadzono oględziny zewnętrzne i wewnętrzne zwłok noworodka oraz zabezpieczono materiał biologiczny do dalszych badań.

Na razie nie są znane okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Prokuratura zaznacza, że prowadzone są intensywne czynności zmierzające do ustalenia tych okoliczności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę