Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Piąta z Łomży

Dr Joanna Karpowicz, rektor Uczelni Jańskiego w Łomży, będzie piata na liście PiS w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. W Białymstoku przedstawiono pełną listę - 10 osób, którzy będą kandydować w listy Prawo i Sprawiedliwość w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie.

Już wcześniej Komitet Polityczny PiS ogłosił, że „jedynką” będzie obecny europoseł prof. Karol Karski, a „dwójką” były minister rolnictwa i były szef wojewódzkich struktur partii Krzysztof Jurgiel. Trzeci na liście jest poseł z Olsztyna Iwona Arent, a dalej: Grzegorz Kierozalski, Joanna Karpowicz, Justyna Żalek, Wojciech Kossakowski, Tadeusz Cymański, Jolanta Andruszkiewicz oraz Romuald Łanczkowski.

Tadeusz Cymański na liście znalazł się z rekomendacji partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry, a Justyna Żalek jest przedstawicielką partii „Porozumienie” Jarosława Gowina. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę