Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodziej z perfumerii

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży rozbójniczej w drogerii przy Alei Legionów. Mężczyzna skradł perfumy, a pracownikowi ochrony groził pałką teleskopową. Teraz policjanci publikują jego zdjęcie i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Do zdarzenia doszło 17 stycznia 2019 roku. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży nieznany sprawca chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionych perfum o wartości prawie 960 złotych, groził pracownikowi ochrony użyciem przemocy poprzez uderzenie pałką teleskopową.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numery telefonów /86/ 474 14 50, /86/ 474 14 66 lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę