Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Wypadek za Konarzycami

Na drodze 677 niedaleko wsi Kołaczki, za Konarzycami w kierunku Śniadowa, samochód osobowy prawdopodobnie wyjechał drogi podporządkowanej wprost pod przejeżdżającego TIRa. Ranny kierujący osobówki został przewieziony do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący około godz. 19.30 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał wprost pod naczepę przejeżdżającej ciężarówki. W wyniku zderzenia osobówka wylądowała w rowie na dachu.

Na miejscu pracują służby. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę