Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Uwaga ślisko!

Opady śniegu, temperatura w okolicach 0 stopni sprawiły, że drogi w regionie stały się bardzo śliskie. Na drodze 677 pomiędzy Śniadowem a Ratowem Piotrowem na odcinku zaledwie kilometra 3 samochody wpadły do rowu.

Nikomu nic się nie stało, ale ruch na drodze w tym miejscu odbywa się w dużymi utrudnieniami. Droga w tym miejscu posiada ogromne koleiny. Niektóre samochody mają problem z podjechaniem pod taką nierówność.

Na miejscu pracują służby.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę