Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Solidarność” 25 lat później

Kilkunastu działaczy „pierwszej Solidarności” na ziemi łomżyńskiej otrzymało w sobotę pamiątkowe medale. Z okazji ćwierćwiecza istnienia ruchu, który doprowadził do upadku komunizmu w Polsce i na arenie międzynarodowej, odznaczeni zostali: Teresa Steckiewicz, Irena Najda, Barbara Komosa, Helena Frąckiewicz, Franciszek Chahaj, Janusz Żebrowski, ks. Janusz Kubrak, Bernardetta Domitr, Ryszard Piątkowski, Edward Woźniak, Henryk Tomaszewski, Tadeusz Chludziński, Marjan Chojnowski. Specjalny medal z tej okazji otrzymał pasterz diecezji łomżyńskiej, ks. bp Stanisław Stefanek.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę