Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijany wandal

Pijany 20-latek szedł przez Łomżę i kopał samochody. Właściciele swoje straty oszacowali na ponad 3 tys. złotych, bo wandal powybijał szyby i uszkodził karoserię. Jego nocny „rajd” przez miasto przerwali policjanci, których wezwał jeden z zaniepokojonych mieszkańców.

Do zdarzenia doszło nocą z niedzieli na poniedziałek, ale dopiero dziś poinformowała o tym policja. Około godziny 3. w nocy dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który zachowywał się głośno i kopał w zaparkowane samochody. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zatrzymali idącego środkiem jezdni 20-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze potwierdzili także, że w dwóch samochodach były wybite szyby, a także uszkodzona karoseria. Właściciele swoje straty oszacowali na ponad 3 tys. złotych. Rano okazało się, że 20-latek może być jeszcze odpowiedzialny za uszkodzenie w podobny sposób bramy garażowej. Były na niej widoczne ślady obuwia. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty. Jego postępowaniem zajmie się sąd.

Policjanci podkreślają, że szybka i zdecydowana reakcja mieszkańców na zauważone przypadki niszczenia mienia, czy też popełniania innych przestępstw - to również szybka interwencja policjantów i szansa na zatrzymanie sprawców tego typu czynów "na gorącym uczynku".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę