Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Sylwester z góralem i disco polo

Główne zdjęcie
Sylwester na Starym Rynku (archiwum)

Gwiazdami Sylwestra 2018 w Łomży będą: Stanisław Karpiel – Bułecka z zespołem Future Folk z Zakopanego oraz discopolowy Czadoman, czyli Paweł Dudek ze wsi Opalewo. Nim na scenie pojawią się gwiazdy wystąpią coverowy Arek Korytkowski, akordeonista z żoną Renatą, i discopolowy Joint, tj. Łukasz Jabłoński, którzy sylwestrowe koncerty wygrali w konkursie i o godzinie 22.00 zaczną zabawę na Starym Rynku.

Future Folk wykonuje elektroniczną muzykę taneczną z wpływami folku góralskiego. Solistą zespołu jest Stanisław Karpiel-Bułecka. Na początku tego roku z piosenką „Krakowiacy i górale” zakwalifikowali się do finału krajowych eliminacji Eurowizji. Na łomżyńskiej scenie Future Folk ma pojawić się tuż przed 23. i grać nie ma do północy. Po nich będą życzenia noworoczne władz miasta i 10-minutowy pokaz sztucznych ogni. Później scenę ma opanować Czadoman. Ten artysta znany jest przede wszystkim z przeboju „Ruda tańczy jak szalona”. W Łomży ma śpiewać do 1. w nocy i za ten występ dostanie 37 tysięcy złotych. Future Folk w sylwestrową noc w Łomży jeszcze więcej - 39 tys. 360 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę