Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ciemnomiodowy piesek potrzebuje przyjaznego domu

- Proszę Czytelników portalu o pomoc w znalezieniu domu dla niedużego kundelka, podobnego wyglądem do jamnika – apeluje Czytelniczka, zatroskana losem zwierząt, „braci mniejszych” ludzi, jak określał stworzenia św. Franciszek z Asyżu. - Według lekarza weterynarii, piesek ma około 2 i pół roku. Jest przyjazny, bardzo grzeczny, miły i fajny. I smutny, bo jest samotny: nikt go nie kocha.

Czytelniczka napotkała okaleczone zwierzę, jak błąkało się w cierpieniu pomiędzy blokami osiedla Południe w Łomży. - Piesek miał mocno poszarpany bok, może zaznał dużo złego od ludzi, a może w walce od innego zwierzęcia... - opowiada Czytelniczka. - Myślę, że kundelek został wyrzucony, chyba że się komuś zagubił... Zabrałam od razu bezdomnego pieska do Lecznicy Dużych i Małych Zwierząt Oaza przy Wojska Polskiego, gdzie przeszedł pomyślnie operację. Bardzo fachowo zajęli się nim lekarze; w ten sposób również mogę im podziękować publicznie za okazane serce... Moim zdaniem, ten piesek powinien trafić do przyjaznego i troskliwego człowieka, a nie do schroniska dla psów, gdzie będzie jednym z dziesiątków: na łańcuchu, na uwięzi, wciąż samotny w środku zimy... Nie mogę go do siebie zabrać, ponieważ opiekuję się innymi porzuconymi przez ludzi zwierzętami.

Czytelniczka prosi człowieka chętnego przygarnąć pieska o kontakt: 884 161 764; bibia@interia.pl.

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę