Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Bloki bez wody

Około dwóch tysięcy mieszkańców Łomży z Osiedla Konstytucji we wtorek 13 listopada nie będzie miało wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji na siedem godzin odetnie dopływ wody do 15 bloków znajdujących się przy ulicach Małachowskiego, Niemcewicza i Śniadeckiego.

Zgodnie z zapowiedzią we wtorek o godziny 9. rano MPWiK dokona zamknięcia zasuw sieciowych na odcinku od ul. Przykoszarowej do ul. Małachowskiego w Łomży. W skutek tego nastąpi odcięcie wody płynącej do bloków: Małachowskiego 1, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 13, Niemcewicza 2, 6, 10, 12 oraz Śniadeckiego 2, 4, 8. Przerwa w dostawie wody ma potrwać do godziny 16. po południu.
W związku z brakiem dostaw wody do mieszkań MPWiK utworzy „zastępczy punkt poboru wody”, czyli ustawi „beczkę z wodą” przy przedszkolu przy ul. Niemcewicza.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę