Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Reporterzy „Uwagi” TVN w Grądach Woniecko

Przed tygodniem informowaliśmy o szybkiej zmianie proboszcza parafii Grądy Woniecko. Informujący o tym komunikat kurii był lakoniczny. Podano, że do Delegata Biskupa Łomżyńskiego ds. ochrony dzieci i młodzieży „wpłynęło w ostatnich dniach zgłoszenie dotyczące dotychczasowego proboszcza”, i że ksiądz złożył rezygnację z urzędu proboszcza, a Biskup Łomżyński ją przyjął. O tym co się stało w Grądach Woniecko więcej ma być dziś w programie „Uwaga” TVN.

Zapowiadając materiał dziennikarze podali, że zgłosił się do nich 21-letni Tomasz, który ujawnił, że przez kilka lat był molestowany przez księdza.
- Proboszcz w trakcie interwencji naszego reportera przyznał się do winy – podaje redakcja programu „Uwaga” TVN zapowiadając program o 19:50 w TVN i Uwadze! po Uwadze o 20:05 w TTV.

zobacz: Szybka zmiana proboszcza

cz
pon, 22 października 2018 18:15
Data ostatniej edycji: pon, 22 października 2018 18:19:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę