Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Zawadzkiej

Trzy osoby, w tym 10-letnie dziecko, trafiły do szpitala po zderzeniu VW z seatem na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej z ul. Księżnej Anny. Do wypadku doszło po godzinie 14. Ruch w miejscu zderzenia nadal jest utrudniony i na jezdni prowadzącej w kierunku ul. Sikorskiego odbywa się jednym pasem.

Policja podaje, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca VW Passatem nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i doprowadziła do zderzenia z Seatem Alhambrą. Kobieta w wieku 35 - kierująca z VW i jej pasażer - dziecko w wieku 10 lat, zostali przewiezieni do szpitala. Tam też trafił 29-letni kierowca seata. Na miejsu pracują jeszcze policjanci i są utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
cz
śr, 10 października 2018 15:29
Data ostatniej edycji: śr, 10 października 2018 20:37:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę