Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

16-latek utknął w rurze

Nietypową interwencję podejmowali wczoraj wieczorem łomżyńscy strażacy. Na placu zabaw, w rurze dla małych dzieci utknął 16-latek. Chłopak zaklinował się tak bardzo, że nie mógł samodzielnie nawet się ruszyć.

Do zdarzenia doszło przed godziną 19. na placu zabaw na dawnej strzelnicy. Brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży podkreśla, że plac zabaw przeznaczony był dla dzieci mniejszych. Rura, w której utknął 16-latek miała około 40 cm średnicy. Chłopak nie mógł samodzielnie wydostać się z pułapki, ale szybko poradził sobie z tym wezwany na pomoc zastęp łomżyńskich strażaków. 
Komendant Wilczyński podkreśla, że nastolatkowi nic złego się nie stało i po wyciągnięciu nie wymagał pomocy medycznej. Został przekazany wezwanemu na miejsce rodzicowi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę