Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Kolizja na Zawadzkiej, korek na Zjeździe

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej z ul. Sybiraków. Policja podaje, że była to kolizja, co oznacza, że nie ma osób poszkodowanych. Przed południem były też duże utrudnienia na ul. Zjazd po tym gdy awarii uległa jadąca tędy ciężarówka.

Do zdarzenia na ul. Zawadzkiej doszło około godz. 11. Zderzyły się tu opel z fordem. Oba samochody są poważnie uszkodzone i w obu uaktywniły się poduszki powietrzne chroniące kierowców i pasażerów. Okoliczności i przebieg zdarzenia ustalają policjanci. Według ich nazewnictwa nie był to wypadek drogowy, a jedynie kolizja. 

Znacznie większe utrudniania w ruchu wywalała awaria ciężarówki na ul. Zjazd. Przez kilkadziesiąt minut blokowała ona jeden pas ruchu i samochody musiały omijać ją jadąc naprzemiennie drugim pasem ruchu. Zarówno w Łomży jak i w Piątnicy powstały długie korki, a ruchem musieli kierować policjanci. W tej chwili ciężarówka jest już usunięta z jezdni, ale ruch jest bardzo duży i samochody Zjazdem jadą wolno.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę