Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek w Śniadowie

Kilkanaście minut przed 21. samochód ciężarowy potrącił rowerzystę w Śniadowie. Droga 677 w tym miejscu jest zablokowana. Policja kierowcom samochodów ciężarowych zaleca objazd drogą krajową nr 63 przez Zambrów.

Jak dowiadujemy się od świadków zdarzenia, rowerzysta wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdząjący samochód ciężarowy. W wyniku zderzenia z ciężarówką doznał urazu głowy i nogi. Wedługt świadków od rowerzysty czuć było alkohol. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci i ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Osobowe pojazdy moga objechać to miejsce bocznymi drogami. Cięzarówki kierowane są na objazd przez Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę