niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@

Łomżyńskie wakacyjne bezkrólewie

Wydawało się, że większego bałaganu w Łomży nie da się już zrobić... A jednak prezydent Mariusz Chrzanowski ustanowił kolejny rekord. Pojechał na urlop w tym samym czasie, gdy na urlop wyjechał jego jedyny zastępca Andrzej Garlicki. - Nigdy, przenigdy coś takiego się nie zdarzyło – mówi jeden z miejskich urzędników z wieloletnim stażem pracy. Przewodniczący Rady Miejskiej Wiesław Grzymała, nie chce tego komentować, ale mówi, że otrzymał informacje, że Urzędem kieruje... sekretarz miasta Tamara Małachowska.

Prezydent Mariusz Chrzanowski
Prezydent Mariusz Chrzanowski

Wieść o bezkrólewiu w Łomży w poniedziałkowy poranek szybko roznosi się nie tylko wśród miejskich urzędników. Towarzyszy temu zdziwienie i niedowierzanie, choć informacja jest niestety prawdziwa. Przez tydzień w Łomży nie będzie ani prezydenta Marusza Chrzanowskiego, ani jego zastępcy Andrzeja Garlickiego. 
- Nie wiemy czy się śmiać, czy płakać. Niestety taka jest nasza rzeczywistość – mówi jeden z wysokich rangą miejskich urzędników. - Jest tylko lans, a pracy nigdy nie było – dodaje nie ukrywając swego krytycznego stanowiska wobec prezydenta Chrzanowskiego. 

Wiesław Grzymała, przewodniczący Rady Miejskiej, pytany o to, kto teraz kieruje najważniejszymi sprawami miasta, tylko wzdycha i mówi, że nie chce tego komentować. Potwierdza, że otrzymał informacje, iż prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski jest na urlopie, i że w tym czasie Urzędem Miejskim kieruje sekretarz miasta Tamara Małachowska.    

To nie pierwszy wakacyjny numer ekipy prezydenta Mariusza Chrzanowskiego. W lipcu dwa lata temu poproszono mieszkańców Łomży, aby w sprawach które nie wymagają natychmiastowej interwencji „wstrzymali się” z ich załatwieniem na dwa tygodnie, bo w ratusz był sezon urlopowy. 

zobacz: Petenci ratusza proszeni o „wstrzymanie się”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę