Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Petenci ratusza proszeni o „wstrzymanie się”

Czegoś podobnego jeszcze w Łomży nie było. Na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Łomży opublikowano informację z prośbą do mieszkańców, aby jeśli sprawy, które chcieliby załatwić w ewidencji ludności „nie wymagają natychmiastowego interwencji” wstrzymali się z ich załatwieniem na półtora tygodnia. Powodem są wakacje i choroby pracowników...

Niecodzienny komunikat ratusza
Niecodzienny komunikat ratusza

Informacja o „utrudnieniach w obsłudze interesantów UM” została opublikowana w środowe popołudnie. Tego samego dnia odbywała się sesja Rady Miejskiej Łomży, na której jednak nie informowano radnych o jakichś nadzwyczajnych utrudnieniach w pracy ratusza.    
Oficjalnie ratusz podaje, że „w związku z sezonem urlopowym i znacznie zwiększoną absencją chorobową pracowników Centrum Obsługi Mieszkańców mogą wystąpić utrudnienia podczas obsługi interesantów w Ewidencji Ludności.”
- Osoby, których sprawy nie wymagają natychmiastowego interwencji prosimy o wstrzymanie się z ich załatwieniem do dnia 18 lipca br. Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy, prosimy jednocześnie o cierpliwości i wyrozumiałość – czytamy w komunikacie opublikowanym w internecie. 

Przypomnijmy, że od 1 lipca prezydent Mariusz Chrzanowski zlikwidował „wydłużone” godziny pracy ratusza. Przez kilka ostatnich lat w poniedziałki i środy kilka wydziałów Urzędu Miejskiego zamiast standardowo od 7.30 do 15.30 w te dni przyjmowało interesantów od 7.00 – 16.30. 

zobacz: Miało być i było ułatwieniem dla mieszkańców. Już nie będzie


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę