Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kampanię czas zacząć...

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz

„Kampanię wyborczą uważam za otwartą. Teraz będzie się działo. Ruszamy do boju. Proszę o wsparcie.” To nie słowa Agnieszki Muzyk, wskazanej wczoraj kandydatce PiS na prezydenta Łomży, ale... Macieja Borysewicza z PO. Tym samym mamy już dwoje kandydatów przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Borysewicz ma być kandydatem „Komitetu Obywatelskiego”, który założyły Platforma Obywatelska i Nowoczesna.

O tym, że Maciej Borysewicz ma być kandydatem „zjednoczonej opozycji” na prezydenta Łomży mówiło się od dłuższego czasu. Teraz także on przyznaje, że "to prawda". 

Maciej Borysewicz to wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej w Łomży i radny miejski. Jest kierownikiem Wydziału Szkoleń Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży i wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. 
W poprzedniej kadencji samorządy był przewodniczącym Rady Miejskiej. W 2011 roku był kandydatem PO na posła, zdobył ponad 5,5 tys. głosów poparcia, ale mandatu nie wygrał.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę