Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Rolnicy na medal

Dziewięciu rolników z okolic Łomży otrzymało przyznane przez ministra rolnictwa odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa”. Odznaki przyznał im jeszcze poprzedni minister Krzysztof Jurgiel, ale dekoracji dokonał nowy minister Jan Krzysztof Ardanowski, który w niedzielę gościł na Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie.

„Zasłużony dla Rolnictwa” została ustanowiona w 1996 roku. Może być nadawana osobom fizycznym za osiągnięcia w dziedzinie rolnictwa, rozwoju wsi i rynków rolnych. Można ją otrzymać tylko raz w życiu. I właśnie w niedzielę ten fakt nastąpił dla 9 rolników z okolic Łomży.
Odznaczeni rolnicy to członkowie Łomżyńskiej Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej. Mieczysław Kaliściak i Radosław Jasiński z gminy Łomża. Paweł Dołęga i Szymon Żochowski z gminy Piątnica,  Zbigniew Długozima z gm. Miastkowa, Sławomir Rogowski z gm. Przytuły, Michał Konopka z gm. Jedwabne, Tadeusz Gadomski z gm. Zbójna i Ireneusz Kossakowski z gm. Wizna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę