Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

"Biblioteka ciekawego człowieka"

Dziś był pracowity i pełen wrażeń dzień. Tematem przewodnim była „Biblioteka ciekawego człowieka”, czyli takiego. który jest ciekawy świata i nowych doznań. Nasz „pokój nauki”- miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu zyskał nowy, niepowtarzalny wygląd. Dzięki wsparciu firmy Boehringer Ingelheim, jej pracowników oraz naszej stałej ekipy montażowej, wspólnymi siłami stworzyliśmy przyjazną przestrzeń do odpoczynku i nauki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę