Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Finał akcji "Ubrania od serca"

Towarzystwo Nasz Dom w ramach Funduszu Korczaka oraz marka Vizir ogłosiło konkurs wspierający dzieci przebywające w placówkach instytucjonalnej pieczy zastępczej. W ramach akcji „Ubrania od serca” każdy uczestnik akcji - podopieczny placówki otrzymał voucher o wartości 200 zł., który mógł zrealizować w dużym sklepie sieciowym, samodzielnie nabywając swoje wymarzone ubrania. Wśród laureatów konkursu znalazła się także i nasza Placówka. Okazję do realizacji voucherów mieliśmy już 30 kwietnia 2018r. w jednej z GH w Białymstoku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę