Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wigilia w placówce

 

W poniedziałek 18 grudnia br. odbyła się uroczysta wigilia w naszej placówce. Rozpoczęło ją tradycyjnie przedstawienie jasełkowe pt. „Czym jest dla Nas Boże Narodzenie”, wystawione przez naszych podopiecznych pod kierunkiem Pani Beaty Antoniuk z Teatru Lalki i Aktora w Łomży.
W spotkaniu uczestniczyli również m.in. biskup Tadeusz Bronakowski, który wspólną modlitwą wprowadził wszystkich zebranych w świąteczny nastrój oraz zastępca Prezydenta Agnieszka Muzyk, która złożyła dzieciom i pracownikom placówki najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę