Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

VIII Turniej Strzelecki

Dnia 09 czerwca 2017r. odbył się już VIII Turniej Strzelecki Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża . Jak co roku w turnieju wzięły udział: Dom Dziecka w Białowieży, Centrum Placówek Wychowawczych w Zambrowie, Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu oraz gospodarze spotkania Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Łomży.

Dyrektor Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży Pani Inga Kolaska przywitała przybyłych gości: Pana Krzysztofa Jankowskiego dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Łomży, Pana Edwarda Jarotę dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Pana Jacka Nowakowskiego specjalistę pracy z rodziną z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży oraz Panią Ewę Gąsiorowską prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży.
Mimo niesprzyjających prognoz meteorologów dość słoneczna pogoda towarzyszyła wszystkim podczas rozgrywek strzeleckich, które odbyły się na obiektach strzelnicy sportowej FORTY w Piątnicy.
Zawody rozegrano w konkurencji: strzelanie z pistoletu sportowego z podziałem na rywalizacje drużynową i na rywalizację dziewcząt i chłopców.
Podczas rozgrywanych zawodów przybyli goście i pozostali uczestnicy mogli uczestniczyć w innych grach i zabawach sportowych. Po wyczerpującej walce czekał na zawodników i osoby dopingujące poczęstunek w formie grilla, słodycze i napoje.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym gościom za świetną zabawę, rywalizację
i wspólnie spędzony czas.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę