Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Piknik "W rodzinie siła"

Już po raz drugi dnia 30 maja 2017 roku w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży odbył się piknik rodzinny „W rodzinie siła”. Pogłębienie więzi rodzinnych między wychowankami a ich najbliższą rodziną, integracja byłych i obecnych wychowanków jak również zachęcenie młodzieży i ich rodzin do aktywnego spędzania wolnego czasu to podstawowe cele spotkania. Podczas pikniku odbyły się liczne zabawy, konkursy z nagrodami oraz grill i poczęstunek.
W czasie spotkania można było zauważyć świetną zabawę i integrację przybyłych gości z wychowankami naszej placówki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę