Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wakacje w Wilkasach

 

Wakacje to czas intensywnego odpoczynku od nauki i obowiązków szkolnych. Jednak nie wszyscy mogli sobie pozwolić na mega labę, bo niektórzy musieli ciężko pracować na zajęciach praktycznych prawie przez całe wakacje. Jednak udało nam się wspólnie wygospodarować trochę wolnego czasu i wyjechaliśmy na Mazury, a konkretnie do miejscowości Wilkasy k. Giżycka. Oczywiście w tym miejscu chcemy serdecznie podziękować firmie PEPEES, za umożliwienie nam tak wspaniałego wypoczynku, dzięki wsparciu finansowemu udało się wyjechać na cały tydzień. Pogoda dopisała, humory też były przednie, a najważniejsze, że mogliśmy korzystać z różnych atrakcji i mieliśmy dużo swobody dla samych siebie. Galeria fotografii oddaje to, co mieliśmy do swojej dyspozycji i jakie atrakcje mieliśmy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę