Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Strzał w dziesiątkę

IX Turniej Strzelecki Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Za nami kolejna IX już edycja turnieju strzeleckiego, którego gospodarzem od samego początku jest nasza placówka. Dnia 25 maja 2018 roku na obiektach strzelnicy sportowej FORTY w Piątnicy odbył się IX Turniej Strzelecki Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.W tym roku przyjechały do nas drużyny z: Domu Dziecka w Białowieży, Centrum Placówek Wychowawczych w Zambrowie oraz dwie drużyny z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu.
Wzorem lat ubiegłych zawody rozegrano w konkurencji: strzelanie z pistoletu sportowego z podziałem na rywalizacje drużynową i na rywalizację dziewcząt i chłopców. Po zmaganiach na zawodników i gości czekał grill oraz słodkości.
Swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz biskup Tadeusz Bronakowski, Pan Wiesław Jagielak Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży, Pani Bożena Jabłońska Dyrektor Centrum Pieczy Zastępczej w Łomży, Pani Ewa Elster oraz Pan Jacek Nowakowski z Powiatowego Centrum Pieczy Zastępczej w Łomży, Pani Magdalena Zawisza Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Łomży oraz Pani Ewa Gąsiorowska i Pan Krzysztof Korzeniecki ze Stowarzyszenia Przyjaciół Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży.
Zwycięzcom gratulujemy oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym gościom za świetną zabawę, rywalizację i wspólnie spędzony czas.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę