Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Z mieszkania posła skradziono broń myśliwską

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski

Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży potwierdza nasze wczorajsze informacje, że z mieszkania w kamienicy przy Placu Niepodległości, skradziono m.in. broń myśliwską. Mieszkanie należy do posła Lecha Kołkowskiego, który jest współwłaścicielem kamienicy. Kolejny ze współwłaścicieli kamienicy poinformował nas, że włamanie dotyczyło kilku lokali w budynku, a nie tylko mieszkania posła.

Zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do kamienicy przy Placu Niepodległości policjanci otrzymali wczoraj około godz. 9.30. Poseł Kołakowski potwierdzał, że włamanie było do jego mieszkania. W mieszkaniu tym w metalowej szafie, poseł miał przetrzymywać broń myśliwską, na którą miał pozwolenie. Okazało się, że złodzieje ją skradli. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawców włamania i odzyskania m.in. skradzionej broni.

zobacz: Włamanie do domu posła Kołakowskiego

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę