Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Włamanie do domu posła Kołakowskiego

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski

- O godzinie 9.27 rano odebraliśmy zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do domu przy Placu Niepodległości. Zgłaszała kobieta – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Włamanie dotyczyło nieruchomości, której właścicielem jest poseł Lech Antoni Kołakowski. Parlamentarzysta we wtorkowe przedpołudnie musiał wracać do Łomży z warszawskich uroczystości rocznicowych katastrofy smoleńskiej. - Nie wiem co ukradli, włamanie było – mówi poseł odsyłając po informacje do policji.

Policyjni specjaliści ciągle pracują na miejscu zdarzenia. Zabezpieczane są ślady włamania. W mieszkaniu, w metalowej szafie, poseł miał przetrzymywać broń myśliwską, na którą ma pozwolenie. Według nieoficjalnych informacji miała ona paść łupem włamywacza. 
Na razie policja nie udziela informacji w tej sprawie.

Foto: Poseł Lech Antoni Kołakowski
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę