Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wieczorem może być bardzo ślisko

W piątek w dzień zachmurzenie duże, okresami opady śniegu, a po południu i wieczorem możliwe opady deszczu ze śniegiem, deszczu lub mżawki, przejściowo marznące, powodujące gołoledź – zapowiadają synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW. Dziś temperatura maksymalna do +2°C, ale według wyliczeń synoptyków temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa – na poziomie -10°C. I mniej więcej tak samo będzie przez cały weekend.

Prognoza na sobotę i niedzielę wskazuje, że w ciągu dnia temperatura powietrza będzie wzrastała powyżej zera, a nocami tylko niewielki mróz. Nocą z piątku na sobotę do  -2, -3°C do -2°C, a z soboty na niedzielę od -3°C do -5°C. Przez cały czas wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni, który będzie sprawiał, że temperatura odczuwalna, nawet w najcieplejszych momentach dnia, będzie znacznie niższa – na poziomie -10°C.
Na najbliższe dwa dni synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże, w sobotę okresami możliwe słabe opady śniegu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę