Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Chcieli ukraść bankomat

Nocą nieznani jeszcze sprawcy usiłowali włamać się do bankomatu przy Galerii Łomża. Prawdopodobnie nie udało im się dostać do kasetki z pieniędzmi. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza te informacje. - Ustalamy okoliczności i szukamy sprawców usiłowania włamania – mówi.

Do zdarzenia doszło prawdopodobnie około 3. w nocy. Według naszych  informacji sprawcy mieli podjechać przed supermarket Stokrotki, obok którego stoi bankomat, prawdopodobnie skradzionym samochodem i przy jego pomocy usiłowali wyrwać bankomat. Napad się nie udał, bo sprawcy zostali spłoszeni. Na miejscu pracują policjanci zabezpieczający ślady przestępstwa. Poszukiwani są też sprawcy usiłowania włamania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 03 października 2017 08:49
Data ostatniej edycji: wt, 03 października 2017 10:52:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę