Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Podwyżka podatku śmieciowego w Piątnicy

Od października mieszkańcy gminy Piątnica więcej zapłacą za śmieci. Radni gminy podjęli stosowną uchwałę podnoszącą dotychczasowe stawki podatku śmieciowego o ponad 50% jeśli śmieci są zbierane w sposób selektywny i o 30% jeśli są to śmieci zmieszane.

W Piątnicy podatek śmieciowy płacony jest od każdego mieszkańca. Dotychczas obowiązują stawki ustalone jeszcze w grudniu 2015 roku. To opłata w wysokości 6,50 zł miesięcznie od jednego mieszkańca, jeżeli odpady komunalne są zbierane i odbierane w sposób selektywny i 19,50 zł miesięcznie od jednego mieszkańca za gospodarowanie odpadami komunalnymi, które nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny.
Zgodnie z najnowszą uchwałą stawki znacząco idą w górę. Nowa opłata od jednego mieszkańca wyniesie 10 zł miesięcznie za śmieci zbierane i odbierane w sposób selektywny oraz 25 zł miesięcznie jeśli nie są one zbierane i odbierane w sposób selektywny.
Uchwała z nowymi wyższymi stawkami podatku śmieciowego w gminie Piątnica wejdzie w życie  1 października 2017 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę