Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Medale dla zasłużonych w rolnictwie

Główne zdjęcie
Ks. Abp Edward Ozorowski wręcza medal Świętego Izydora Oracza Andrzejowi Borusiewiczowi, prorektorowi WSA w Łomży

Po raz 13. przyznano Medale św. Izydora Oracza za szczególne zasługi w rolnictwie i szerzenie kultu patrona rolników. Wśród 16 osób i instytucji, które je otrzymały są także mieszkańcy Łomży i regionu. Jednym z nich jest dr inż. Andrzej Borusiewicz prorektor ds. dydaktyki Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży.

Medale Świętego Izydora Oracza za szczególne zasługi w rolnictwie wręczał metropolita białostocki Ks. Abp Edward Ozorowski podczas mszy świętej w kościele p.w. Ducha Świętego w Białymstoku sprawowanej we wspomnienie patrona rolników św. Izydora Oracza. Poza prorektorem Andrzejem Borusiewiczem z regionu otrzymali je także Antoni Przyborowski, ze wsi Stare Kiełcze w gminie Kolno, oraz trzypokoleniwa rodzina Olszewskich - rolników ze wsi Glinki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę