Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Kolizyjne zagęszczenie ruchu

Główne zdjęcie
Kolizja w Piątnicy

Pięć we wtorek, i siedem w poniedziałek kolizji drogowych doliczyli się policjanci w Łomży i najbliższej okolicy. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska w te dni na drogach regionu było więcej samochodów niż zwykle, a do kolizji dochodziło wskutek nieuwagi niektórych kierowców, którzy najczęściej najeżdżali na tył pojazdu jadącego przed nimi. Tak było np. wczoraj po południu na wjeździe do Piątnicy z kierunku Wizny, gdzie w kolizji uczestniczyły trzy samochody.

Do zderzenia doszło ok. godz. 14. Kierowca BMW najechał na tył jadącego przed nim volvo, który uderzyło w skodę. Po tym zderzeniu kierowca BMW uskarżający się na bóle w klatce piersiowej został zabrany do szpitala.

W sumie od piątku do wczoraj policjanci zanotowali w Łomży i okolicy 28 kolizji drogowych. Na razie nie wiadomo jak zostanie zakwalifikowane poniedziałkowe zdarzenie z rejonu Miastkowa. Około godz. 15. policjanci zostali powiadomi, że na drodze leży ranny mężczyzna, a obok stoi quad. Okazało się, że ranny to 27-latek. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala, a policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.  

Ewelina Szlesińska informuje także, że od piątku zatrzymano 6 kierowców, którzy za kierownicę samochodów zdecydowali się wsiąść mimo, że wcześniej pili alkohol. Połowę z tych osób zatrzymano w przedświąteczny poniedziałek 31 października. 1 listopada nie było nawet jednego takiego zdarzenia.

W całym województwie podlaskim od piątku doszło do 7 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 10 zostało rannych.

210510110729.png
Foto: Kolizja w Piątnicy
Foto: Kolizja w Piątnicy
Foto: Kolizja w Piątnicy
Foto: Zdarzenie z okolic Miastkowa
Foto: Zdarzenie z okolic Miastkowa
Foto: Zdarzenie z okolic Miastkowa

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę