Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

KFC poszerzy grono najemców strefy gastronomicznej w Galerii Bursztynowej

Główne zdjęcie
Galeria Bursztynowa w Ostrołęce

Właściciele największego w promieniu 120 km centrum handlowego podpisali umowę najmu ze spółką AmRest, międzynarodowym operatorem zarządzającym markami branży gastronomicznej. KFC, jedna z największych na świecie sieci restauracji typu fast-food wkrótce znajdzie się w ofercie gastronomicznej Galerii Bursztynowej.

KFC to popularna, światowa marka, która ma licznych wielbicieli. Restauracja słynie ze specjalnych przyrządzanych kawałków kurczaka w sekretnej recepturze jaką wynalazł Colonel Sanders. Receptura ta jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic handlowych na świecie. Z pewnością coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy kanapek i sałatek.
Lokal najemcy zajmie powierzchnię ok. 80 mkw. w strefie food court. Obecnie trwają prace adaptacyjne. Otwarcie restauracji planowane jest na przełomie sierpnia i września.
Aktualnie już ponad 70 najemców podpisało umowy najmu w Galerii Bursztynowej. W ostatnim czasie do oferty centrum handlowego dołączyły takie marki jak MOODO, Gadżeciak, home&you oraz punkt usługowy Złota Rączka, który spełnia zapotrzebowanie klientów na usługi typu: krawiec, szewc, dorabianie kluczy, wyrabianie pieczątek, grawerowanie czy sprzedaż pasmanterii.
galeriabursztynowa.com.pl

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę