sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
tekst płatny

KFC poszerzy grono najemców strefy gastronomicznej w Galerii Bursztynowej

Właściciele największego w promieniu 120 km centrum handlowego podpisali umowę najmu ze spółką AmRest, międzynarodowym operatorem zarządzającym markami branży gastronomicznej. KFC, jedna z największych na świecie sieci restauracji typu fast-food wkrótce znajdzie się w ofercie gastronomicznej Galerii Bursztynowej.

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce
Galeria Bursztynowa w Ostrołęce

KFC to popularna, światowa marka, która ma licznych wielbicieli. Restauracja słynie ze specjalnych przyrządzanych kawałków kurczaka w sekretnej recepturze jaką wynalazł Colonel Sanders. Receptura ta jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic handlowych na świecie. Z pewnością coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy kanapek i sałatek.
Lokal najemcy zajmie powierzchnię ok. 80 mkw. w strefie food court. Obecnie trwają prace adaptacyjne. Otwarcie restauracji planowane jest na przełomie sierpnia i września.
Aktualnie już ponad 70 najemców podpisało umowy najmu w Galerii Bursztynowej. W ostatnim czasie do oferty centrum handlowego dołączyły takie marki jak MOODO, Gadżeciak, home&you oraz punkt usługowy Złota Rączka, który spełnia zapotrzebowanie klientów na usługi typu: krawiec, szewc, dorabianie kluczy, wyrabianie pieczątek, grawerowanie czy sprzedaż pasmanterii.
galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0