Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

„Łomżing to stan umysłu”

Pod tym hasłem ma przebiegać letnia akcja reklamowa marki piwnej Łomża, która obecnie należy do koncernu Van Pur. - W mediach dominuje wizerunek prostego, pozbawionego emocji mężczyzny. Tymczasem faceci są wyjątkowi i nietuzinkowi – podkreśla Magdalena Rzepka, marketing manager koncernu Van Pur wyjaśniają założenia akcji „Łomżing to stan umysłu”.

Jak przekazuje - Łomża chce udowodnić, że każdy mężczyzna ma swój, oryginalny i niepowtarzalny świat. Ma pasję, a do życia podchodzi z dystansem. W końcu męskość to stan umysłu – podkreśla zaznaczając, że w kampanii nie zabraknie dobrego humoru. 
Dlatego by pokazać wyjątkowy świat mężczyzn, zaproszono kilku znanych youtuberów: autorów kanału 5 sposobów na, Cyber Mariana, Poszukiwacza i Ravgora, którzy w zabawnych filmach przedstawiają swój męski świat i podejście do „łomżingu”. Uzupełnieniem akcji ma być cykl wydarzeń realizowanych w Warszawie, na Helu, w Gdańsku i w Międzyzdrojach, gdzie powstaną tzw. strefy faceta, które jak zapowiadają organizatorzy udostępnią moc atrakcji dla prawdziwych mężczyzn. 

Łomży na szlaku Łomży nie ma. Być może dlatego, że u nas hasło „Łomżing to stan umysłu” może się zupełnie inaczej kojarzyć...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę