Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pobity przez Czeczenów?

Trzech mężczyzn, prawdopodobnie obcokrajowców – według niepotwierdzonych informacji Czeczenów, napadło na 32-letniego mieszkańca Łomży. Pobity, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w centrum miasta.

Prawdopodobnie mężczyzna został zaczepiony przez późniejszych napastników jeszcze na Alei Legionów. Sprawcy przez jakiś czas mieli iść za nim, po czym na Piłsudskiego, w okolicach skrzyżowania z Bema, jeszcze go zaczepić, żądając pieniędzy. Tu mężczyzna miał zostać dotkliwie pobity i okradziony. Ranny trafił do szpitala, gdzie obecnie jeszcze przebywa.  
- Przyjęliśmy zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa rozboju. Są prowadzone czynności zmierzające do wykrycia sprawców tego zdarzenia. Na tym etapie to wszystkie informacje jakich możemy udzielić – mówi Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Policji w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę