Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Podziękowania

Dyrekcja, kadra oraz wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Łomży składają serdeczne podziękowania za okazany tak cenny dar serca. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży.

 

Dzięki uprzejmości Państwa Mazurczyk z Białegostoku możliwy jest rozwój rekreacji w naszej Placówce, a otrzymany sprzęt sportowy- rowery będą bez wątpienia właściwie wykorzystane. Sport to zwłaszcza dla młodych ludzi  jedna z dróg rozwoju, samorealizacji. Pomoc jaką Państwo nam oferują jest bezcenna.

 

 

Składamy serdeczne podziękowania dla firmy FARGOTEX Sp. z o.o. w Łomży za uszycie firanki do naszej świetlicy. Cenimy sobie bardzo wysoko Wasz szlachetny gest i umiejętność czynienia dobra wobec innych ludzi. Życzymy aby dobro okazane wróciło do Was ze zdwojoną siłą i było źródłem samych sukcesów.

 

 

18 grudnia do Placówki dotarły prezenty od Stowarzyszenia Pod Skrzydłami z Belgii. Serdecznie dziękujemy.

 

 

Otrzymaliśmy również wspaniałe niespodzianki od:

- SPORT ZONE Pana Łukasza Jackowskiego - buty dla dzieci

- Pani Sandry i Huberta - słodycze

- Szkoły w Puchałach i Pniewie - słodycze

- Szkoły Podstawowej Nr 9 w Łomży - słodycze

- Państwa Zofii i Jana Bagińskich ze Stawisk

- Bursy Szkolnej Nr 3 w Łomży - pierniki

Za co serdecznie dziękujemy.

 

 

22 grudnia do Placówki dotarły także wspaniałe prezenty z USA od POLISH&SLAVIC FEDERAL CREDIT UNION. Serdecznie dziękujemy.

 

 

W dniu 16 XII 2015 placówkę odwiedziły Panie: Zyta Konert Dyrektor Szkoły i Marta Kuliś Sekretarz Szkoły z Prywatnej Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła", które przekazały naszym wychowankom zabawki oraz słodycze. Bardzo dziękujemy za przekazane prezenty.

 

 

Miłą niespodziankę naszym wychowankom sprawili uczniowie z Gimnazjum w Stawiskach, którzy przekazali słodycze oraz prezenty dla naszej najmniejszej wychowanki. Dziękujemy bardzo serdecznie.

 

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Rzemieślników zrzeszonych w "Cechu Rzemieślników i innych Przedsiębiorców w Łomży", w imieniu których Pani Elżbieta Markowska przekazała słodycze dla wychowanków placówki.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy i wszystkim życzymy...

Spokojnych i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Niech przyjście na świat Chrystusa
napełni Was wiarą, radością
i miłością.

 

Dyrektor

Krzysztof Jankowski

 

 

 

Inga Kolaska
wt, 15 grudnia 2015 12:02
Data ostatniej edycji: cz, 24 grudnia 2015 09:43:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę