Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Święty Mikołaj rozda ponad 800 upominków dla dzieci w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza całe rodziny do udziału w Mikołajkach. Podczas imprezy dzieci spotkają się ze Świętym Mikołajem, który wręczy im mikołajkowe upominki. Niezapomnianą chwilę w centrum handlowym będzie można uwiecznić na zdjęciu, na tle świątecznej scenografii. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa będą wydawane bezpłatnie na miejscu. Ponadto, co pół godziny niespodzianka!

Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają cały rok na spotkanie ze Świętym Mikołajem. To niezapomniana chwila dla każdego malucha. W związku z czym, Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę, 6 grudnia całe rodziny do udziału w mikołajkowej imprezie. Tego dnia centrum handlowe odwiedzi Święty Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Rozda ponad 800 atrakcyjnych upominków dla dzieci.
Podczas imprezy będzie można również zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem oraz innymi postaciami z bajek na tle świątecznej scenografii. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa będą wydawane bezpłatnie na miejscu.
Ponadto, co pół godziny niespodzianka! Mikołaj wręczy bilet wstępu do Centrum Zabaw Figlarium!
Tego dnia najmłodsi będą mogli skorzystać także z atrakcji przygotowanych przez sklep z zabawkami Toy Planet, wśród nich znajdą się interaktywna wystawa marki Playmobli, konkursy plastyczne oraz figurki Playmobil gratis! Przypominamy, że do 6 grudnia w sklepach z odzieżą dziecięcą trwają mikołajkowe promocje, m.in. -50% na drugą rzecz w Coccodrillo czy zdrapkomania w Reporter Young.
Mikołajkowe szaleństwo rozpoczynamy o 10.00. Zapraszamy!
Niedziela, 6 grudnia
godz. 10.00 -17.00
Galeria Bursztynowa
ul. Gorbatowa 28, Ostrołęka

galeriabursztynowa.com.pl


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę