Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz Muzeum Motoryzacji w Otrębusach

Wakacje już za nami i aby umilić naszym wychowankom start w nauce po wakacyjnym odpoczynku oraz zachęcić do poszerzania wiedzy dnia 10 października 2015r. została zorganizowana wycieczka do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

Wychowankowie zwiedzili zaskakujący Ogród Zoologiczny, a tam między innymi ptaszarnię oraz pawilony ze zwierzętami z różnych zakątków świata. Najwięcej radości sprawiły pawiany, które urządziły prawdziwy pokaz przed zebraną widownią. 
Następnie dzieci  miały możliwość obejrzenia Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Jest to największa tego typu placówka w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie można podziwiać wybrane eksponaty z gigantycznej kolekcji samochodów, motocykli, samolotów, pojazdów wojskowych, rowerówi wszelkiego sprzętu codziennego użytku. Najstarsze eksponaty muzeum pochodzą z lat 20 poprzedniego stulecia. Eksponaty z Muzeum w Otrębusach wykorzystywane były w wielu produkcjach filmowych w Polsce i za granicą np. „Czas Honoru”, „Przedwiośnie”, „Awantura o Basię” , „Czterej pancerni i pies”. Po tak ekscytującej lekcji historii i motoryzacji uczestnicy wycieczki  udali się na zasłużony posiłek w Mc Donald’s  i  drogę powrotną do placówki. 

Opracowała – Izabela Zakrzewska - pedagog placówki

Inga Kolaska
wt, 20 października 2015 12:28
Data ostatniej edycji: wt, 20 października 2015 13:15:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę